zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Pracuj z nami!

Medical Tribune Polska Sp. z o.o. - lider na rynku wydawnictw medycznych poszukuje kandydatów na stanowiska:

Dziennikarz
Konsultant ds. telefonicznej sprzedaży publikacji medycznych
Doradca medyczny

Zainteresowany? Zainteresowana? Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@medical-tribune.pl

i dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. Nr 133 poz.883)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziennikarz (praca zdalna)

Zakres obowiązków

  • pisanie tekstów o tematyce medycznej lub związanych z funkcjonowaniem ochrony zdrowia
  • współpraca z redakcją gazety Medical Tribune przy przygotowaniu artykułu do druku
  • Wymagania

    • bardzo dobra znajomość tematyki medycznej i systemu ochrony zdrowia
    • doświadczenie w pisaniu artykułów na powyższe tematy
    • przestrzeganie terminów redakcyjnych
    • znajomość procesu wydawniczego
    • wykształcenie humanistyczne lub pokrewne

    Oferujemy

    • pracę zdalną w oparciu o umowy o dzieło
    • wynagrodzenie płatne za artykuł
    • współpracę z kompetentnym i życzliwym zespołem miesięcznika Medical Tribune skierowanego do lekarzy różnych specjalności

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i kilku tekstów na adres rekrutacja@m-t.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • przeszukiwanie baz informacji naukowej
  • zapewnienie materiałów do poszczególnych numerów czasopism we współpracy z sekretarzami redakcji i redaktorami naczelnymi
  • ustalenie zawartości merytorycznej czasopism z uwzględnieniem założeń i potrzeb innych działów
  • nadzór nad merytoryczną stroną publikacji
  • współpraca z działem marketingu i działem sprzedaży – przygotowanie informacji naukowej do wykorzystania w procesie promocji produktów i sprzedaży
  • wyszukiwanie, analiza i prezentowanie wiedzy naukowej dotyczącej wyznaczonego obszaru  terapeutycznego/dedykowanych produktów
  • redakcja merytoryczna tekstów naukowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe medyczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy naukowej (przygotowanie publikacji przeglądowych lub oryginalnych)
  • chęć rozwijania swoich kompetencji i zdobywania nowej wiedzy
  • umiejętność redagowania tekstów naukowych
  • doskonała organizacja własnej pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym
  • miłą atmosferę pracy

Średnia stawka wynagrodzenia: ok. 22 zł brutto/godz.
Miejsce pracy: Warszawa (Żoliborz), ul. Powązkowska 44C
ZOBACZ OFERTĘ

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami (tylko lekarzami)
  • prowadzenie kreatywnych rozmów telefonicznych
  • promowanie i sprzedaż publikacji medycznych
  • doradztwo w zakresie potrzeb edukacyjnych klientów

Wymagania

  • pracowitość i skuteczne dążenie do wyznaczonych celów
  • poszukiwanie nowych rozwiązań
  • chęć podjęcia pracy w branży medycznej

Zyskasz

  • pracę na umowę zlecenie lub po okresie próbnym umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + prowizja)
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazne i motywujące środowisko pracy
  • profesjonalne szkolenia i wsparcie trenerów
  • możliwość rozwoju zawodowego

Oferujemy

  • biuro w dobrej lokalizacji
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • premie zależne od wyników
  • nagrody w konkursach
  • przyjazną i motywującą atmosfera pracy
  • rozwijające szkolenia
  • wsparcie w rozwoju zawodowym