Pracuj z nami!

Stanowisko: Koordynator projektów internetowych

Obowiązki:

  •  obsługa systemu CMS portalu
  • realizacja procedur związanych z publikacją treści w Internecie
  • koordynacja działania sklepu internetowego w zakresie prezentacji asortymentu (w tym usług elektronicznych)
  • koordynacja zadań związanych z rozwojem aplikacji WWW i  mobilnych, we współpracy z zespołem deweloperskim
  • testowanie aplikacji WWW i mobilnych zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

  • praktyczne doświadczenie w korzystaniu z systemów opartych o WWW (CMS’y, sklepy internetowe, portale, itp.)
  • umiejętność sprawnego korzystania z komputera (e-mail, przeglądarka, wyszukiwarka, operacje na plikach, itp.)
  • sumienność i odpowiedzialność
  • praktyczna umiejętność korzystania z pakietu MS Office
  • znajomość jęz. ang. w stopniu dobrym
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • kultura osobista i pozytywne usposobienie
  • ciekawość i chęć do nauki
  • doświadczenie w użytkowaniu smartfonów/tabletów i aplikacji na nich
  • wykształcenie techniczne lub zainteresowanie technologiami internetowymi
  • jęz. ang. w stopniu wyżej niż dobrym

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • możliwość zdobywania praktycznej wiedzy z obszaru portali internetowych i aplikacji mobilnych
  • wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności Kandydata
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie Zespołu

Stanowisko: Ruby on Rails Developer

Zadania:

  • budowa i modyfikacja aplikacji webowych dla rynku medycznego
  • udział w projektowaniu nowych funkcjonalności i wyborze technologii dla nowych projektów

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych we frameworku Ruby On Rails
  • umiejętności analityczne
  • znajomość technologii internetowych (HTML5, CSS3, JavaScript)
  • posługiwanie się systemem kontroli wersji GIT
  • j. ang. w stopniu umożliwiającym efektywne korzystanie z dokumentacji

  • doświadczenie w pracy nad portalami i aplikacjami B2C
  • umiejętności związane z UX
  • znajomość tematyki relacyjnych baz danych i sprawne posługiwanie się PostgreSQL,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych lub w projektach z udziałem aplikacji mobilnych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • udział w ciekawych projektach, skupionych wokół dostarczania specjalistycznej wiedzy lekarzom
  • dobrą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
  • realny wpływ na funkcjonalność produktów
  • umowę na pełny etat
  • PC lub Mac (do wyboru)

Dołącz do nas! Napisz na adres: praca-internet@medical-tribune.pl