DARMOWA DOSTAWA w sklepie |
Użyj kodu DOSTAWA | Tylko do: 24.04


Bezpłatne porady prawne na kongresie ApD                                                                      

Specjalnie dla uczestników kongresu Akademii po Dyplomie Algorytmy w ginekologii i położnictwie przygotowaliśmy dodatkowe wydarzenie w postaci bezpłatnych konsultacji prawnych, które zapewnia Mec. Jan Pachocki z kancelarii „Domański Zakrzewski Palinka sp. k.”

Kilka słów na temat kancelarii

Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka Sp. k.
Założona w 1993 kancelaria DZP od wielu lat jest jedną z największych, niezależnych polskich kancelarii prawniczych. Ma swoją siedzibę w Warszawie oraz biura w Poznaniu i Wrocławiu.

Liczący ponad 140 osób zespół specjalistów, pracujący pod kierunkiem 24 partnerów, świadczy usługi klientom ze wszystkich sektorów gospodarki, oferując kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe we wszystkich dziedzinach i specjalizacjach prawa. Atutem DZP jest do¬głębna znajomość polskich realiów gospodarczych, zrozumienie zarówno prawnych, jak i biznesowych po¬trzeb klientów oraz wieloletnie doświadczenie i wiedza ekspertów.

Dzięki szerokiej sieci powiązań i relacji z kancelariami zagranicznymi DZP zapewnia wsparcie nie tylko polskim firmom zainteresowanym operowaniem na rynku międzynarodowym, ale także firmom zagranicznym planującym inwestycje w Polsce.

Kancelaria DZP co roku plasuje się w ścisłej czołówce rankingu największych polskich kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita, a w 2012 roku otrzymała tytuł „Kancelarii X-lecia”, za długoletnią pozycję lidera branży.

Od 14 lat zdobywa liczne rekomendacje i utrzymuje wysoką pozycję w międzynarodowych rankingach - Legal 500, Chambers & Partners, IFLR1000 i WTR 1000.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kongresie Algorytmy postępowania w ginekologii i położnictwie i skorzystania z bezpłatnej konsultacji prawnej.